
Finnország. 18. forduló
2. félidő
labdarúgó-bajnokság
0 : 1
Inter Turku
1. félidő
0
1
2. félidő
0
0
- 79Támadások54
- 36Veszélyes támadások28
- 55Labdabirtoklási %45
- 3Kapura tartó lövések3
- 11Kaput el nem találó lövések7
- 1Sárga lapok2
- 3Szögletek2
- 0Piros lapok0
- 0Büntetők0
- 0Cserék0
Rendes játékidő
labdarúgó-bajnokság - Inter Turku 02.08.2026 élő közvetítések
Népszerű események és sporthírek
Main
Live
Useful Links
- Rólunk
- Contacts
- Süti irányelvek
- Alapfogalmak és szakkifejezések
- Általános rendelkezések
- Fogadások típusai
- Vitarendezés
- Fiókok, kifizetések és bónuszok
- A mérkőzés menete alatt tett fogadások (ÉLŐ fogadások)
- Sportágak szabályai
- Példák
- Mérkőzések eredményei, dátumai és kezdési időpontjai
- Felsorolás (eseménykimenetelek, elérhető piacok)
- Kiegészítő felsorolás
- Kalkulátor a fogadásokhoz
- Global Bet
- Kaszinópromóciók
- Golden race (Arany verseny)
- Általános fogadási szabályok
- Alapinformáció források
- Tisztességes játék és véletlenszám-generálási módok
- Adatvédelem és a személyes adatok kezelése
- Kockázati figyelmeztetés
- Pénzmosás elleni szabályzat
- ÜGYFÉL-AZONOSÍTÁSI (KYC) SZABÁLYZAT
- Felelősségteljes játék
Labdarúgás Live
- Orosz labdarugó-bajnokság. Premjer-Liga
- Orosz labdarúgó-bajnokság. 1. liga
- Orosz bajnokság. 2. Liga. A osztály. Arany
- Orosz bajnokság. 2. Liga. B osztály. 2. csoport
- Orosz bajnokság. 2. Liga. B osztály. 4. csoport
- Skót labdarúgó-bajnokság. Premier League
- Scotland. League Cup. Women
- A klubok barátságos mérkőzései. Top
- Cseh labdarúgó-bajnokság. 1. liga
- Dán labdarúgó-bajnokság. Szuperliga
- Dán másodosztályú labdarúgó-bajnokság
- Finn labdarúgó-bajnokság
- Finn labdarúgó bajnokság. Kolmonen. 3. Division
- Finnországi U21-es bajnokság
- Kazah labdarúgó-bajnokság. Premier League
- Kínai labdarúgó-bajnokság - Kínai Super League
- Kínai labdarúgó-bajnokság. 2. liga
- Kínai Belső-Mongóliai Szuperliga
- Lengyel labdarúgó-bajnokság. Ekstraklasa
- Lengyel labdarúgó-bajnokság. 1. liga
- Lengyel labdarúgó-bajnokság. 2. liga
- Lengyel labdarúgó-bajnokság. Liga 1. Nők
- Lengyel labdarúgó-bajnokság. Nők
- Svájci labdarúgó-bajnokság . SuperLeague
- Svéd labdarúgó-bajnokság. Allsvenskan
- Svéd labdarúgó-bajnokság. 1. division
- Svéd labdarúgó-bajnokság. Superettan
- Svéd labdarúgó-bajnokság. 2. Division. Déli Svealand
- Svéd labdarúgó-bajnokság. 2. Division. Norra Svealand
- Svéd labdarúgó-bajnokság. Allsvenskan. Nők
- Svéd labdarúgó-bajnokság. 2. Division. Dél-Gotaland
- Ukrán labdarúgó-bajnokság. Premier League
- Ukraine. Ternopil Oblast Cup
- Dél-Afrikai labdarúgó-bajnokság. Premier Soccer League
- Klub barátságos mérkőzések
- Lett labdarúgó-bajnokság. Virsliga
- Lett labdarúgó-bajnokság. 1.League
- Norvég labdarúgó-bajnokság. 2. division
- Norvég labdarúgó-bajnokság. 3. divizion
- Norvég labdarúgó-bajnoksá. 1. division. Nők
- Brazília. Paulista Kupa
- Brazil Bajnokság. Paulista Liga. 2. osztály
- Brazil labdarúgó-bajnokság - Campeonato Mineiro U20
- Paraguayi labdarúgó-bajnokság. División Intermedia
- Paraguayi labdarúgó-bajnokság. Third Division
- Román labdarúgó-bajnokság. 2. Liga
- Ausztria. Kelet Regionális Liga
- Ausztria. Vorarlberg Kupa
- Osztrák labdarúgó-bajnokság. ÖFB-Frauenliga. Nők
- Fehérorosz labdarúgó-bajnokság. 1. Liga
- Fehérorosz labdarúgó-bajnokság. Division 2
- Zimbabwei labdarúgó-bajnokság. CBZ Premier Soccer League